Велосипед 29" POLYGON Xtrada 7 2023

Polygon
39960,00
грн.
Безкоштовна доставка. Отримайте 1998 бонусних гривень або набір аксессуарів в подарунок!

Світ не стоїть на місці, от і Polygon Xtrada 7 у 2023 році став краще, міцніше й швидше, ніж раніше. Міцна і легка батована гідроформна алюмінієва рама увінчана конусним стаканом для більшої жорсткості без додавання зайвої ваги. Завдяки сучасним стандартом задньої втулки Boost, можна вмістити великі колеса з достатніми грязьовими проміжками, щоб не загрузнути на півдорозі. До того ж порожниста вісь додає чимало жорсткості задньому трикутнику.

На Xtrada 7 встановлена вилка Suntour XCR зі збільшеним ходом 120 мм, щоб ви, за бажанням, могли розширити діапазон застосування велосипеда вище звичного крос-кантрі. У цьому допоможе безкомпромісна синглова система Shimano Deore M6100 на 12 передач з передавальним коефіцієнтом 5,1.

Для агресивного катання просто необхідні міцні компоненти. І у Polygon Xtrada 7 з цим все в порядку: кермо шириною 760мм, винос 40 мм, колеса на подвійних ободах, а також сідло і підсідельний штир - все виробництва Entity, дочірньої компанії Polygon.

За гальмування відповідають гідравлічні дискові гальма аматорського рівня Shimano BR-M201 з роторами 180 мм спереду і 160 мм позаду.

Якщо вам потрібен міцний сучасний гірський велосипед щоб весело проводити час на природі з друзями, то Polygon Xtrada 7 міг би стати надійним товаришем на довгі роки.

Розмір колеса: 29

Матеріал рами: Алюміній

Рік: 2023

Тип велосипеда: Горний